SZKOLENIA ZBUDOWANE

Z MODUŁÓW

Czy Twój zespół zawsze potrzebuje 1,2 lub 3 dniowego warsztatu z jednego tematu?

Czy wszystkie elementy poprzednich szkoleń były użyteczne dla Twoich pracowników?

Czy potrzebujesz podniesienia kwalifikacji z kilku zupełnie różnych obszarów, ale nie chcesz lub nie możesz organizować całodziennych szkoleń?

Ta propozycja skierowana jest do hoteli, które chcą zapewnić swoim pracownikom właściwe narzędzia w kilku różnych obszarach, bez natychmiastowej konieczności angażowanie czasu i środków w pełnowymiarowe warsztaty. Twoje szkolenie może być zbudowane z różnych modułów i to Ty zdecydujesz, z których.

Korzyści:

-  nie potrzebujesz kupować pełnowymiarowego szkolenia z jednego tematu

-  Ty i Twoi pracownicy możecie uczestniczyć w wybranych modułach danego dnia

-    różni pracownicy mogą przychodzić na różne moduły w danym dniu, w zależności od czasu i potrzeby

-   elastyczne godziny zajęć, modułu mogą być prowadzone w ciągu całego dnia np. kilka przed południem, a kilka po południu.

Jest to innowacyjna forma prowadzenia warsztatów, co nie zmienia faktu, iż najważniejsza zawsze jest diagnoza przedszkoleniowa.

Ty wybierasz moduły, razem omawiamy kontent, uwzględniając potrzeby, preferencje i predyspozycje uczestników.

 

Jak to działa?

Zapoznając się z tematami szkoleń, zwróć uwagę na zamieszczone moduły programowe. Stanowią one kompleksowe szkolenie z danego zakresu. Mogę je dla Ciebie przeprowadzić w tej formie, jeżeli chcesz. Zapewniam, że są skuteczne.

Możesz też z każdego programu wybrać moduł, który uznasz za najbardziej korzystny dla siebie i stworzyć warsztat interdyscyplinarny.

Nie tworzę "wypasionych" stron internetowych, nie wydaję tysięcy na promocję i reklamę. Docieram do ludzi bezpośrednio, ponieważ cenię sobie bezpośredni kontakt i rozmowę.

Po szkoleniu jestem dostępny dla uczestników pod mailem, a w sytuacjach awaryjnych również pod telefonem. Ponadto pomagam wdrożyć narzędzia ćwiczone na szkoleniach, podczas normalnego dnia pracy i z cienia przyglądam się jak działają. Na moich szkoleniach to uczestnik jest gwiazdą, a nie prowadzący.

Zapraszam Cię więc do zapoznania się z poniższą propozycją i przy dobrej kawie porozmawiajmy o szczegółach.

 

TEAM HOTEL 

Szkolenia kadry hotelarskiej

+48 502 44 55 96

j.olszewski@teamhotel.pl